Корзина
100 отзывов
Техноторг—запчасти Daf, Man, Renault, Iveco, Volvo, Mercedes, шины, АКБ
+380
67
519-54-34
+380
67
515-65-09
  • ООО Техноторг
  • Новости
  • ХАРП відновив поставки підшипників на підприємства сільгоспмашинобудування Білорусі

ХАРП відновив поставки підшипників на підприємства сільгоспмашинобудування Білорусі

ХАРП відновив поставки підшипників на підприємства сільгоспмашинобудування Білорусі

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) відновив поставки підшипників HARP Agro на свій традиційний ринок ‒ білоруський.

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) відновив поставки підшипників HARP Agro на свій традиційний ринок ‒ білоруський. Українська продукція експортується на найбільші підприємства сільгоспмашинобудування: «Гомсільмаш», Мінський тракторний завод, «Бобруйськагромаш», Бобруйський завод тракторних деталей і агрегатів, «Амкодор».

Про це повідомила прес-служба Індустріальної групи УПЕК.

Поновлення поставок харківських підшипників дозволило стабілізувати роботу цих підприємств Білорусі, які останні роки були переорієнтовані на китайську продукцію, через що відчули проблеми з якістю.

Крім цього, ХАРП у 2017 році почав експортувати підшипники HARP Agro до Литви, Латвії, зазначив директор департаменту підшипників Віталій Бугров.

Також, за його словами, зростають обсяги поставок підшипників до Румунії, Болгарії, Єгипту, Пакистану, Казахстану та інших країн Азії та СНД.

«У планах ‒ протягом цього року почати поставки підшипників HARP Agro в Чехію, Угорщину, Польщу, Туреччину, Естонію», ‒ розповів Віталій Бугров.

Він додав, що одним із найбільших споживачів підшипникової продукції HARP Agro є російський «Ростсільмаш». Для цього замовника ХАРП розробив спеціальну лінійку закритих підшипників з ущільненнями К10 (X-Shield).

Також харківське підприємство розширює лінійку продукції за рахунок підшипників з індексом К15, К16, К17, К18 і К19, які відрізняються ще вищими технічними показниками герметичності та надійності. У них є висока зацікавленість на ринку Європи.

Довідка

ПАТ «Харківський підшипниковий завод» – один із найбільших виробників кулькових і циліндричних роликових підшипників у СНД. Входить до Індустріальної групи УПЕК.
Предыдущие новости